Bukkanó

Hungaropharma ZRT -Oli E Gino CF 11-4 (8-2)
Sportcentrum, 25 néző
Oli e gino CF: Szentendrei - Schindler, Sámpár - Tolnai, Horváth - Novothny
Cserék: Vörösházi (kapus), Szabó Z.(c), Tóth, Kertész, Kauker, Szmandra, Lesták, Szabó P.D.
Gólszerzők: Kauker, Tolnai, Novothny, Szmandra

Már kora délután megjelentek az első fanatikus Gino-rajongók a sportcentrum I. kapujánál,, jelezve, idegenben sem hagyják magukra csapatukat. Szükség is volt támogatásra, hiszen a
pharma stadion közismerten nehéz pálya, a helyi ultrák pedig vakitó molinókkal képesek idéglenes vakságot okozni (no-fault skill) partjelzőnek, bírónak egyaránt .

A kezdő sípszó után rögtön megindította rohamait az ellen, és kezdeti megilletődőttségéből a gyorsan bekapott gól sem rázta fel a narancsosokat, a kiöregedett NB I-es focisták rövid és (ami a különbség volt a mai napon) pontos passzjátékára nem volt 'gyógyszer', a csúfos félidei 8 bekapott gólon csak Tolnai remek találata, és Kauker úr kötelezője szépített. A félidő zárásaként a közönség megismerkedhetett az '1 perc van még' bírói szakkifejezéssel, ami röviden annyit tesz, hogy nem fújjuk le, amíg be nem rúgják.

Fordulás után frissítéssel és cserekapussal kezdtek a pizzások ( Szentendrei mentális problémára hivatkozva hagyta el a kaput), és 1-1 mozdulatra felvillant a gino-érzés, azonban nem volt kérdés a második félidőben már enerváltabban futballozó 'bírók' fölénye, és bár a gárda becsülettel küzdött a hármas sípszóig (elöbb a fiatalos lendülettel játszó Novothny, majd a kapucnisban is remeklő Szmandra talált a hálóba), a két csapat nem volt 1 súlycsoportban.

-Elmondaná a véleményét a pályán látottakról Kertész úr?
- A mai mérkőzésen a bajnokság egyik esélyesével találkozhattunk, efelől a Kispályás labdarúgó Bizottságnak sem lehet kétsége. A csapat részéről a totális fejetlenség kifejezést használnám,és bár kondicionális szempontból láttam némi javulást, talán most már azt mondanám, a múlt heti VEN nem lendített a csapat teljesítményén.
-Önnek az egész keret a rendelkezésére állt...
- Nézze, a szezon első felének a végén járunk, remek rajt és jópár hozott meccs van a hátunk mögött, jelenleg a csapategység megteremtése a legfontosabb, és hogy minnél előbb kijavítsuk ezt az estét.