Gála FC - Oli e Gino CF 2:2 (0:1)
Veszprém, Dózsa-pálya, 10 néző
Oli e Gino CF: Szentendrei - Sámpár, Tolnai - Turányik, Kauker Gábor - Lesták
Cserék: Kauker Gergő, Schindler, Kertész, Szabó Z.

Az elmúlt heti győzelem után újabb sikerre készült a Gino CF. Jogos volt a nagy készülődés a Gála FC ellen, hiszen a klasszis Németh Csabát is a soraiban tudó gárda (ezen a meccsen nem lépett pályára a tar fejű támadó) a tavaszi szezonban 8:0-ra legyűrte a "pizzásokat".

A találkozó első félidejében kiegyenlített játék folyt a pályán, ám gólt a narancs mezben játszó Gino szerzett, egy kapu előtti kavarodást követően a frissen igazolt Tolnai Máté bombázta a labdát az ellenfél kapujába.

A második félidőben aztán újabb találatnak tapsolhatott az igen lelkes szurkolótábor, hiszen Lesták forintos passzából Kauker Gábor volt eredményes. Ugyan rövidesen a Gála FC szépíteni tudott, ám ez nem szegte kedvét a jól játszó Oli e Gino CF csapatának. Alig néhány perc volt hátra, amikor emberhátrányba kerültek a vendégek, s az ellenfél sajnos könyörtelenül kihasználta a fórt. A vége 2:2, igazságosnak mondható döntetlen.

U.i.: A mérkőzés további pozitívuma, hogy jó játékkal mutatkozott be az együttesben Kauker Gergő.