Schindler, Kertész, Szabó P.D.

Gólszerző(k):
Andorka, Szabó Z., Szabó P.D.

A
z egész nap zuhogó eső ugyan elállt a mérkőzés kezdetére, mégse lehet azt mondani, hogy banánérlelő meleg fogadta a stadion salakos pályájára kifutó csapatokat. A cáfolhatatlan rednek-jegyeket magukon viselő, s kulturáltságban messze a béka segge alatt járó tuflák ifjak ellen rosszul kezdett a Gino CF, az első pár percben két gyermeteg hibát követően is rezdült az egyébként jól teljesítő Szabó Dávid hálója. Aztán belelendültek a narancsok, sorra vezették támadásaikat, s a kezdetben kissé megilletődötten futballozó Andorka fifikás találatával 2:1-re szépíteni tudtak. A második félidő küzdelmes játékot, s Gino-fölényt hozott. Az "előreszáguldó" Szabó Zoltán szépségdíjas bombagóljával előbb egyenlített a gárda, majd Szabó Péter is megrezgette az ellenfél hálóját. Két perccel a vége előtt még úgy tűnt, hogy ha nehezen is, de megvan a győzelem. Sajnos azonban ismét egy könnyelmű hiba következett, amit kíméletlenül kihasznált az egyébként listavezető Jó az X is csapata. Vagyis a vége 3:3, de nekünk ezúttal nem jó az x. Gólokkal kellett volna megint nyerni.